Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Organizujecie przyszłej Pannie Młodej wieczór panieński i zastanawiacie się, jaki upominek wręczyć, aby zaskoczył i zachwycił przyszłą żonę? Prezentujemy 5 najlepszych pomysłów na prezent z okazji wieczoru panieńskiego.

Organizując wieczór panieński, przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią atmosferę – bez względu na to, czy decydujecie się na imprezę w domu, w SPA, planujecie szaloną noc z muzyką w tle, czy wyjazd na łono natury, dopasujcie specyfikę imprezy do gustu przyszłej Panny Młodej – odpowiednia sceneria w połączeniu z obecnością bliskich jej kobiet z pewnością sprawi, że ten wieczór będzie udany. Nie zapominajcie jednak o prezentach, które wywołają uśmiech na ustach obdarowanej. Co wręczyć z okazji wieczoru panieńskiego? Poniżej przedstawiamy listę 5 najlepszych pomysłów.

prezent na panienski

Prezent na wieczór panieński – 5 najlepszych pomysłów

  1. Sesja zdjęciowa – to świetny pomysł na prezent dla sentymentalnej kobiety, która uwielbia wracać do wspomnień. Sprezentujcie przyszłej Pannie Młodej bon na sesję przedślubną, zarezerwujcie fotografa, który uwieczni Wasz wspólny czas podczas wieczoru panieńskiego lub, jeśli wiecie, że obdarowywana marzy o subtelnych aktach, zdecydujcie się na voucher na sesję rozbieraną
  2. Chwila relaksu – ślub to piękne, ale i stresujące wydarzenie. Przyszła Panna Młoda ma sporo na głowie? Zadbajcie o jej relaks. Wręczcie voucher do SPA, karnet na masaże lub zabiegi pielęgnacyjne. Jeśli obdarowywana uwielbia odpoczywać na łonie natury, zorganizujcie jej wyjazd w ustronne, spokojne miejsce, gdzie będzie mogła się zrelaksować i pobyć sama ze sobą, podziwiając piękno przyrody
  3. Akcesoria erotyczne – jeśli przyszła Panna Młoda jest Waszą bliską przyjaciółką, doskonale znacie jej preferencje w każdej sferze i wiecie, że lubi eksperymentować w łóżku, wręczcie jej gadżety erotyczne, jak wibratory dla par, klasyczne dilda, subtelne masażery łechtaczki lub duże wibratory. Jeśli z partnerem należą do grona zwolenników intensywniejszych doznań, postawcie na zestaw BDSM – być może dzięki takiemu podarunkowi spełnią swoje fantazje?
  4. Zestaw ślubny – czyli coś, co przyszła Panna Młoda będzie mogła wykorzystać w swój wielki dzień. Zestaw biżuterii, bielizna na noc poślubną, ślubne buty. Decydując się na podarowanie biżuterii, pomyślcie o grawerunku, który będzie przypominał obdarowanej o bliskich jej osobach
  5. Voucher na kurs – przyszła Panna Młoda zawsze marzyła o kursie gotowania, sommelierskim, jazdy konnej, wspinaczkowym lub nurkowania, jednak zawsze odkładała swoje marzenia na później? Zaskoczcie ją prezentem odzwierciedlającym jej pasję.

Planując wieczór panieński, kompletując dekorację i wybierając prezent, przede wszystkim kierujmy się upodobaniami przyszłej Panny Młodej. Nie zapominajmy, że to jej dzień, który powinien być niezapomniany. Panuje moda na “zabawne” prezenty o zabarwieniu erotycznym, które w rzeczywistości nie bawią nikogo, a wręcz wywołują zażenowanie i zakłopotanie, będąc zupełnie nieprzydatnymi bibelotami. Zadbajmy o to, aby przyszła żona czuła się wyjątkowo, swobodnie i pewnie, a upominki były wręczane prosto z serca i odzwierciedlały to, jak dobrze znamy obdarowywaną. Powyższe propozycje prezentów pozwolą obdarowanej skupić się na sobie i swoich potrzebach, co szalenie ważne, zwłaszcza w przedślubnym pędzie, gdy na jej barkach spoczywa ogrom obowiązków i spraw do załatwienia.

Poza typowo materialnym prezentem warto pomyśleć o czymś pamiątkowym. Wspólne zdjęcia, szkatułka z drobnymi podarunkami, własnoręczne dekoracje, a przede wszystkim wspólnie spędzony czas z pewnością na długo zapadnie w pamięć przyszłej Panny Młodej.