Dzień ślubu i wesele to najważniejsze dni w życiu państwa młodych. Nic dziwnego, że nie chcą, aby cokolwiek zakłóciło ten dzień. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Młodzi muszą zadbać nie tylko o swój wygląd, ale również o kilka istotnych szczegółów. Jednym z nich jest transport gości z wesela. Jak to zorganizować?

Transport na ślubie – po co?

Zdarza się tak, że państwo młodzi wybierają salę weselną, która znajduje się poza miastem. Jeśli miejsce wesela jest znacznie oddalone od miejsca zamieszkania gości można im zaproponować nocleg w hotelu lub transport z kościoła na salę weselną, a następnie do domu. Oczywiście transport dla gości w Grójcu musi zostać uprzednio odpowiednio zaplanowany. Ważne jest nie tylko dowiezienie gości do sali weselnej, ale także i rozwiezienie gości. Młodzi powinni poinformować swoich gości, że będzie taka możliwość. Wielu gości weselnych rezygnuje ze swojego samochodu, by w tym dniu móc wznieść za parę młoda toast i wypić kieliszek alkoholu. Dlatego też transport z kościoła na salę weselną może cieszyć się dużym zainteresowaniem

Jak zorganizować transport dla gości?

Podczas zapraszania gości na wesele, warto jest zebrać od nich informacje, jak planują dojechać do sali weselnej. Dzięki temu będzie można ustalić, jak powinna wyglądać obsługa transportowa imprez okolicznościowych w Grójcu. Młodzi mogą zorientować się czy będzie potrzeba wynajęcia autokarów, busów czy taksówek. Warto stworzyć harmonogram ślubny, który ułatwi koordynowanie gośćmi ślubnymi. Dobrze jest wyznaczyć jedną osobę, która zajmie się kwestiami związanymi z transportem. Wyspecjalizowane firmy pomogą dowieźć i rozwieźć gości weselnych. Gościom należy wskazać miejsce zbiórki i godziny odjazdów transportu. Warto rozpisać kilka godzin odjazdu transportu, co ułatwi gościom podjęcie decyzji o powrocie do domu. 

Oczywiście para młoda nie może zapomnieć o sobie. W dniu ślubu będzie również potrzebowała specjalnego samochodu. Dobrze jest o to zadbać odpowiednio wcześniej. Dzięki temu młodzi dotrą do kościoła i na wesele osobnym transportem, a w razie potrzeby będą nim mogli pojechać na sesję zdjęciową.