W dniu ślubu każda Panna Młoda powinna czuć się wyjątkowo i pięknie. Aby tak było, poszczególne elementy stylizacji muszą być dopracowane w najmniejszych szczegółach. Przygotowując listę spraw do załatwienia, nie zapomnij więc o zarezerwowaniu wizyty u manicurzystki  – idealnie wypielęgnowane i pomalowane paznokcie będą doskonałym uzupełnieniem  i wykończeniem Twojego looku. Jakie trendy królują w tym roku?

Podczas ceremonii zaślubin Twoje dłonie będą często na celowniku obiektywu aparatu fotograficznego, czy to podczas wymiany obrączek czy w czasie wręczania prezentów. Dlatego warto zadbać o piękny wygląd paznokci, które oczywiście nie powinny przyćmiewać ani sukienki ani obrączki.  Bez względu na typ Twojej stylizacji oraz osobowości, z pewnością dobierzesz odpowiedni rodzaj manicure, modny w bieżącym sezonie.

Najmodniejsze kolory

Tu raczej trendy drastycznie nie ulegają zmianie. Nadal króluje biel, pudrowe róże, oraz odcienie nude. Modne są również złote paznokcie, zwłaszcza jeśli Twoja stylizacja wzbogacona jest o dodatki w tym kolorze.  W tym roku na topie jest moon manicure, czyli dwa kolory oddzielone od siebie półokrągłą linią. Świetnie sprawdzi się on również w stylizacji ślubnej.

Źródło: www.pinterest.com

French manicure

Jeśli jesteś tradycjonalistką lub nie chcesz zwracać szczególnej uwagi na dłonie, wybierz klasycznego „francuza”. To zawsze bezpieczne rozwiązanie, które sprawdzi się u każdej Panny Młodej, bez względu na krój jej sukienki czy biżuterię. Szczególnie modny w tym sezonie jest kształt paznokcia typu migdał, na którym tego typu manicure prezentuje się wyjątkowo pięknie i delikatnie.

Źródło. www.styl.fm

Babybooner

To trend, który króluje w bieżącym sezonie. Babyboomer to odmiana manicure francuskiego, połączonego z ombre, gdzie subtelny róż lub nude delikatnie przechodzi w biel.

Źródło: www.youtube.com

Delikatne wzory i ozdoby

Ślubny manicure  wcale nie musi być nudny. Aby go urozmaicić, możesz skusić się na ozdobienie paznokci delikatnymi wzorami, ozdobami z cyrkonii, brokatem czy pyłkiem. Na topie w tym roku są wzory imitujące koronkę.

Mocniejsze akcenty

Jeśli jesteś fanką bardziej bogatych stylizacji paznokci, możesz pokusić się o bardziej odważne zdobienia. Dopuszczalne są te w żywszych kolorach, dobrze jednak by było, aby położone zostały na bazie o delikatnej barwie. Kolorowe zdobienia powinny pasować do innych dodatków, np. kwiatów w bukiecie ślubnym.