Chcecie mieć niezapomniane i oryginalne wesele? Pomyślcie o jakiejś dodatkowej atrakcji, która zapadnie w pamięci rodziny i przyjaciół.

Udane wesele nie może być nudne. Sporo zależy wprawdzie od samych gości weselnych – na nic najbardziej wymyślne jedzenie czy dobra muzyka, jeśli weselnicy bawić się nie chcą. Dlatego warto pomyśleć o urozmaiceniu przyjęcia i zorganizowaniu choć jednej atrakcji, która nie nadweręży bardzo Waszego portfela. Oto propozycje:

  1. Pokaz zdjęć – potrzebne będą: laptop, rzutnik oraz ekran (może być biała ściana). W ten sposób opowiecie wszystkim historię Waszego związku. Pokaz uatrakcyjnią również fotografie zebranych gości, prezentujące wspólne chwile i ciepłe relacje między Wami.
  2. Księga Gości – super pomysł, który będzie dla Nowożeńców niezapomnianą pamiątką. Robiona ręcznie lub drukowana – możliwości jest kilka. Zaproszeni na wesele goście wpisują do księgi swoje życzenia.
  3. Fontanna czekoladowa – wyjątkowa atrakcja dla podniebień miłośników słodkości. Połączenie czekolady z owocami to idealna kompozycja, koło której nikt nie przejdzie obojętnie.
  4. Fotobudka – bardzo popularna i modna ostatnimi czasy. Warto zainwestować w tę z pomysłem – dodatkowe gadżety typu peruki czy śmieszne okulary sprawią, że zdjęcia będą dowcipne  i godne zapamiętania.
  5. Lampiony szczęścia – atrakcja która przybyła do nas z Dalekiego Wschodu. Zanim zdecydujecie się na nią, trzeba się upewnić, czy w pobliżu sali weselnej jest możliwość puszczania lampionów. Lecące ku niebu mają przynieść Młodym szczęście i pomyślność. Lampiony można również zapalić i położyć na tafli jeziora, o ile takowe znajduje się gdzieś w otoczeniu.
  6. Balony z helem – atrakcja, w którą włączeni są wszyscy goście. Każdy z nich dostaje jeden balon, do którego przypięte są np. imiona Nowożeńców czy życzenia ślubne. W wybranym przez Was momencie, weselnicy wypuszczają w powietrze balony, które lecąc ku niebu tworzą kolorowy dywan.
  7. Wybuchowy balon – to kula o średnicy około 1 metra, wewnątrz której znajdują się mniejsze baloniki. Podwieszana jest pod sufitem na sali weselnej. W dowolnej chwili kula pęka, a deszcz balonów spływa na weselników, tworząc niezapomnianą scenerię dla zdjęć.