Odcienie koloru niebieskiego motywem przewodnim Waszego ślubu? Czemu nie! W końcu w tym dniu powinniście czuć się jak w niebie. Błękitne dodatki oprawy weselnej sprawią, że będzie ona delikatna i romantyczna.

Barwy nieba szturmem wdarły się na salony ślubne. Nic dziwnego, są one bowiem bardzo przyjazne dla oka, plastyczne i lekkie. Młode Pary coraz częściej decydują się na dołożenie kolorowego akcentu do śnieżnej bieli stylizacji weselnej. I coraz częściej stawiają na „blue wedding”, który przenosi ich w krainę chmur.

Sukienka

Biała lub ecru? Niekoniecznie! Jeśli jesteś odważna i chcesz zaszaleć na swoim ślubie, być może skusisz się na typowo niebieską lub błękitną suknię.

Błękitne dodatki

Jedna z koronnych zasad tradycji ślubnych mówi, że w tym dniu powinno się mieć na sobie jakiś niebieski dodatek, aby małżeństwo było trwałe i szczęśliwe. Panny Młode, decydujące się na sukienkę białą, wybierają najczęściej niewidoczną, niebieską podwiązkę. Ty możesz zaszaleć z oryginalnym bukietem czy butami. Takie dodatki nadadzą Twojej stylizacji oryginalności, wytworności i elegancji.

Zaproszenia i winietki weselne

Wszystkie elementy ślubnej oprawy muszą do siebie pasować. Jeśli decydujecie się na uroczystość w kolorze blue, warto zadbać o zaproszenia czy winietki na stół w odpowiedniej tonacji kolorystycznej. Te z dodatkiem koloru niebieskiego będą oryginalne i delikatne.

Dekoracje stołów

Błękit to kolor, który może wprowadzić spore, ale wytworne zamieszanie na ślubnych stołach. Czasami nawet niewielki, ale elegancki niebieski element sprawia, że sala weselna nabiera szlachetności i klasy.