Wesele to wyjątkowy dzień dla każdego człowieka. To właśnie na swoim ślubie powiesz sakramentalne „Tak” swojej drugiej połówce, a tym samym wkroczysz w nowy etap swojego życia. Wspólne podążanie przez świat wydaje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Jednak zanim dojdziecie do tego etapu swojego życia, musicie zorganizować swoje wesele i ślub. Przygotowań jest naprawdę wiele, a zacząć trzeba od wybrania sali weselnej, ustalenia terminu ślubu, zamówienia kościoła i Księdza, a także wpłacenia zaliczek na fotografa, kreacje i kamerzystę. Kiedy to już jest gotowe, czas najwyższy zająć się dekoracjami sali weselnej i kościoła. Jakie dodatki wybrać na ślub?

Jakie dodatki wybrać na wesele latem?

Lato to chyba najlepszy czas na organizowanie wesele. Ciepła i słoneczna aura sprawia, że łatwiej jest bawić się na zewnątrz. Dlatego tak wiele osób o tej porze roku, decyduje się na zrobienie wesela w ogrodzie. Jakie dodatki najlepiej wybrać na takie przyjęcie?

Wachlarze ślubne – to oryginalne dodatki, które doskonale nadają się na imprezę organizowane latem, ponieważ zapewnią nieco ochłody i wytchnienia zebranym gościom.
Girlandy z lampkami – to również piękny i stylowy element wystroju, który można wykorzystać na weselach, szczególnie tych, które odbywają się w ogrodzie. Nad głowami zebranych będą tworzyć one pełne uroku efekty świetlne, prezentujące się zmysłowo na zdjęciach.

Jakie dodatki wybrać na wesele organizowane zimą?

Wesela zimą nie są tak często spotykane, jak te, które organizowane są w cieplejsze pory roku. Warto jednak podkreślić, że z tego powodu, śluby zimą są znacznie tańsze, ponieważ ceny za sale, fotografa, czy kamerzystę są niższe. Koszty nie zmieniają się jedynie w przypadku dekoracji. A jakie najlepiej wybrać na zimowe wesele?

Dekoracje z motywem eukaliptusa – obecnie na rynku królują dekoracje zaproszenia, które mają delikatne malowane wzory z eukaliptusem. Ta nieco chłodna kolorystyka będzie doskonale pasować na wesela, które są zorganizowane od listopada do lutego.

Kryształowe świeczniki – pięknie prezentować się będą świeczniki kryształowe, które umieszczone będą na stołach dla gości. Warto również wykorzystać je do tworzenia wodnych kompozycji, w których sprawdzają się kwiaty, kamienie, szklane naczynia i pływające świeczniki, które unoszą się na wodzie.

Możliwości na tworzenie kompozycji dekoracyjnych na wesela, jest naprawdę wiele. Kwiaty połączone z balonami, światełkami i świeczkami to ponadczasowe akcesoria, które przydarzą się do przystrojenia sali weselnej i kościoła.